Zmiana adresu bloga

zdjęcia na starego bloga

Po dłuższej nieobecności piszę do was tutaj ostatni raz. Ale nie jest to pożegnanie, a raczej dobre wiadomości. Po ponad 2 latach opuszczam tą formę bloga i przenoszę się na własną witrynę. Nie będzie to nic nowego, ponieważ zabieram ze sobą wszystkie dotychczasowe przepisy. Nie zmienia się również tematyka, tzn. dalej będę przygotowywać dla was słodkie pyszności. Skłoniły mnie ku temu pewne problemy techniczne, oraz chęć lekkiego odświeżenia bloga. Mam nadzieję, że się wam spodoba i wszyscy którzy tu do mnie zaglądali, nadal będą to robić. Przy okazji dziękuje za wszystkie wasze komentarze, uwagi i pytania, które do mnie kierujecie. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić na nową witrynę (wystarczy kliknąć w napis):

Relaxtime.pl

Ps. Serdecznie dziękuję mojemu mężowi, który zawsze mnie wspiera w moich decyzjach oraz znajomemu, dzięki któremu udało się to przeniesienie zorganizować od strony technicznej.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>